Logo Stonožka Ostrava

Pomáhají nám

FRONT SECURITY spol. s.r.o.

Logo firmy

Jestliže se zajímáte o zabezpečení objektu, elektronickou ostrahu, či hledáte správce Vašeho systému nebo potřebujete koupit, opravit mobilní telefon. Je tady pro Vás FRONT SECURITY. To je kvalita, spolehlivost, profesionální přístup. Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava.

www.front-security.cz

Měřicí technika Morava s.r.o.

Logo firmy

Lokální dodavatel věděckých přístrojů a měřící techniky. Děkujeme za podporu našeho Klubu Stonožka Ostrava.

www.mt-m.eu

Česká preventivní

Logo firmy

Česká preventivní, s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení. Již od roku 2004 poskytuje specializované pracovnělékařské služby. Děkujeme za pomoc a podporu Klubu Stonožka.

www.ceskapreventivni.cz

STATEK KYDLINOV s.r.o.

Logo firmy

Společnost STATEK KYDLINOV s.r.o. je rodinnou firmou, která vznikla v roce 2013 spojením podnikatelských subjektů FO Ing. Ivana Horáka, který začal v roce 1991 hospodařit jako SHR na 40 ha vlastních pozemků v prostorách zdevastovaného rodinného statku Kydlinov a firmy jeho dcery Ing. Ivy Hrdličkové, která od roku 1996 provozovala v předmětném statku výrobnu krmných směsí pro hospodářská zvířata.

     V současné době je společnost orientována převážně na rostlinnou výrobu, která je provozována na výměře cca 1250 ha. Produkce je zaměřena dlouhodobě na potravinářskou pšenici, cukrovku, řepku, sladovnický ječmen, kukuřici a mák. V roce 2018 společnost zahájí pokusně  pěstování cibule na ploše min. 40 ha.. V rámci živočišné výroby je realizován v relativně omezeném rozsahu výkrm jatečných krůt těžkého typu. Pokračuje i výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata v rozsahu cca 3500 t/rok a doplňkově jsou poskytovány zemědělské služby.

Hlavní náplní naší činnosti je rostlinná výroba a návazný prodej zemědělských produktů. Doplňkovou činností je chov jatečných krůt těžkého typu.

Více zde: http://www.kydlinov.cz/
Hlavní náplní naší činnosti je rostlinná výroba a návazný prodej zemědělských produktů. Doplňkovou činností je chov jatečných krůt těžkého typu.

Více zde: http://www.kydlinov.cz/
www.kydlinov.cz

SAFE TREES s.r.o.

Logo firmy

Společnost SAFE TREES, s. r. o., se specializuje na projekční a inženýrskou činnost v oblasti arboristiky, zahradní architektury a technických inventarizací. Naším cílem jsou bezpečné stromy s dlouhodobou perspektivou.

www.safetrees.cz

DADKA Vracov s.r.o.

Logo firmy

Český výrobce bytového a hotelového textilu. Klubu Stonožka Ostrava pomohl dodávkou ložního prádla pro CIT Stonožka Dívčí Hrad. Moc děkujeme za podporu našeho klubu.

www.dadka.cz

BEG BOHEMIA spol. s.r.o.

Logo firmy

Beg Bohemia je předním českým specialistou na regály a regálové systémy od roku 1996. Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava.

www.beg-regaly.cz

DĚTSKÝ RÁJ OSTRAVA

Logo firmy

Kavárna s dětskou hernou, veřejné venkovní dětské hřiště se spoustou atrakcí a dětský klub. Děkujeme za poskytnutý azyl a podporu našeho Klubu Stonožka Ostrava při pořádání vernisáží a výstav obrazů našich klientů.

www.detskyrajostrava.cz

MUDr. Jaromír Čech

Logo firmy

Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava.

www.mudrcech.cz

HM MODEL s.r.o.

Logo firmy

Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava.

www.hmmodel.cz

JAN BACHO - strojírenská výroba

Logo firmy

JAN BACHO - strojírenská výroba se sídlem Dívčí Hrad okr. Bruntál. Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava

www.janbacho.cz

BRASED EUROTEXTIL.CZ

Logo firmy

Podlahy BRASED BRNO -vinylové podlahy lepené, vinylové plovoucí zámkové podlahy, koberce PVC, Flotex, Sarlon. Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava.

www.podlahy-brased.cz

FORTEMIX s.r.o.

Logo firmy

Firma Fortemix je český výrobce průmyslových podlahových systémů.  Mezi hlavní pilíře firmy nepatří jen schopnost dodávat zákazníkům spolehlivé podlahy, unikátní vývojová řešení speciálních požadavků a prodej produktů po celé Evropě. Ale stejně důležitý je i důraz na pomoc prospěšným společnostem z našeho kraje. Proto velmi oceňujeme práci Klubu Stonožka, jejich odhodlání, píli a snahu zlepšit den mnoha dětem i dospělým a jsme rádi, že jsme mohli pomoci.

www.fortemix.cz

AVE a.s.

Logo firmy

AVE a.s. v současné době patří mezi největší poskytovatele služeb cestovního ruchu v České republice. Klubu Stonožka Ostrava poskytla ubytování při pobytové akci 28.-29.4.2017 v Praze. Děkujeme moc za podporu našeho klubu.

www.avehotels.cz

MORAVA-EKOL KOBYLI

Logo firmy

Společnost MORAVA-EKOL spol. s r.o. se zabývá výrobou plastových čistíren odpadních vod a plastových bazénů. Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava.

 

www.morava-ekol.eu

BOWLING PARK OSTRAVA

Logo firmy

Vítáme Vás v zábavním centru BOWLING PARK OSTRAVA a doufáme, že Vás mile překvapíme naší vskutku bohatou nabídkou české a evropské kuchyně. Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava.

www.bowlingpark.cz

DATAMER spol. s r.o.

Logo firmy

Jsme firma zabývající se zakázkovým vývojem a výrobou elektronických zařízení a přístrojů.

www.datamer.cz

HYUNDAI MOTOR MANUFACTURING CZECH, s.r.o. (HMMC)

Logo firmy

Hyundai Motor Manufacturing Czech, s.r.o. (HMMC) je první výrobní závod Hyundai v Evropě a patří k těm nejmodernějším automobilkám. V České republice působí více než 10 let. Za úspěchy společnosti stojí především lidé, kteří ji svou pílí a maximálním úsilím posunují stále dál.

www.hyundai-motor.cz

LIGMA spol. s r.o.

Logo firmy

Společnost LIGMA spol. s r.o. se zabývá výrobou stavebních profilů z nerezových svitků, a to jak pro obklady a dlažby, tak i profilů určených k výrobě nerezových dilatačních prvků.

 

www.ligma.cz

SRUBY PACÁK s.r.o.

Logo firmy

Sruby Pacák s.r.o. tradiční výrobce srubů a roubenek, který se specializuje na stavby z masivního dřeva, zahradní nábytek a jiné drobné výrobky ze dřeva.

www.srubypacak.cz

DERMACOL

Logo firmy

Původní česká značka Dermacol už víc než půl století zdokonaluje pleť a pečuje o krásu žen. Jeden z prvních krycích make-upů na světě vznikl v české laboratoři Dermacol. Už v šedesátých letech ho používaly hollywoodské hvězdy a Dermacol je i po padesáti letech synonymem pro dokonalý make-up nejen v České republice, ale po celém světě.

www.dermacol.cz

MUDr. Rosypalová, s.r.o.

Logo firmy

Diagnostická, léčebná a preventivní péče v oboru praktického lékařství pro dospělé. Revmatologie-komplexní péče v oboru revmatologie. Děkujeme moc za podporu našeho Klubu Stonožka Ostrava.

www.revmatolog-rosypalova.cz

Nadační fond Vítkovice steel

Logo firmy

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL byl zřízen za účelem podpory dlouhodobého rozvoje Moravskoslezského kraje, a to
zejména projektů ze sociální oblasti, kultury, vědy a vzdělávání, zdravotnictví a sportu. Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava

www.vitkovicesteel.com/stranky/nadacni-fond

UNIONSTEEL S.R.O.

Logo firmy

Mezi naše hlavní činnosti patří zpracování železného šrotukovových odpadů, barevných kovů a nerezového šrotu.. Děkujeme za podporu našeho Klubu Stonožka Ostrava.

www.unionsteel.cz

PRAGOECON Consulting, s.r.o.

Logo firmy

Společnost PRAGOECON Consulting, s.r.o. působí na trhu již od roku 2001, a zaměřuje se na outsourcing kompletního vedení účetnictví, mzdové a personální agendy, stejně jako na účetní a daňové poradenství. Děkujeme za podporu našeho Klubu Stonožka Ostrava.

www.pragoecon.cz

Avian

Logo firmy

Avian- s citem pro chuť. Výroba majonéz a studených emulgovaných omáček.

Klub Stonožka Ostrava moc děkuje za vstřícnost a podporu.

www.majoneza-avian.cz

Import Car s.r.o.

Logo firmy

Společnost IMPORT CAR s. r. o. se zabývá již přes 12 let dovozem a prodejem automobilů. Svým zákazníkům nabízíme vysoký standard prodeje, služeb a individuální přístup.

ww.import-car.cz

Růžový slon

Logo firmy

Erotické pomůcky testujeme a točíme videa. Jsme sexshop s vlastním skladem a prodejnou, vibrátory expedujeme 7 dní v týdnu

www.ruzovyslon.cz

RTRIO s.r.o.- Lekarna-bella.cz

Logo firmy

Naší prioritou je pro nás Vaše zdraví, proto Vám nabízíme široký výběr léků, vitamínů i doplňků stravy. Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava.

www.lekarna-bella.cz

Babyplace e-shop

Logo firmy

E-shop s potřebami pro maminky, miminka, batolata a děti. Děkujeme moc za podporu Klubu Stonožka Ostrava.

www.babyplace.cz