Logo Stonožka Ostrava

Pomáhají nám

FRONT SECURITY spol. s.r.o.

Logo firmy

Jestliže se zajímáte o zabezpečení objektu, elektronickou ostrahu, či hledáte správce Vašeho systému nebo potřebujete koupit, opravit mobilní telefon. Je tady pro Vás FRONT SECURITY. To je kvalita, spolehlivost, profesionální přístup. Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava.

www.front-security.cz

Cone Doprava a.s.

Logo firmy

Nabízí komplexní služby v oblasti: mezinárodní dopravy, spedice, logistiky, logistické služby, kusové zásilky a velkoobjemové dopravy. Děkujeme moc za podporu našeho klubu Stonožka Ostrava.

www.cone.cz

ISA Consulting s.r.o.

Logo firmy

Společnost ISA CONSULT s.r.o. vznikla v červnu 1998 jako společná aktivita Ing. Ivany Ščigelové, zabývající se účetním a daňovým poradenstvím a Ing. Aleše Samiece, který se od roku 1991 věnoval soukromému podnikání v oblasti obchodu, finančního a ekonomického poradenství. Děkujeme za podporu.

www.Isarege.cz

SAFE TREES s.r.o.

Logo firmy

Společnost SAFE TREES, s. r. o., se specializuje na projekční a inženýrskou činnost v oblasti arboristiky, zahradní architektury a technických inventarizací. Naším cílem jsou bezpečné stromy s dlouhodobou perspektivou.

www.safetrees.cz

MUDr. Jaromír Čech

Logo firmy

Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava.

www.mudrcech.cz

HM MODEL s.r.o.

Logo firmy

Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava.

www.hmmodel.cz

BRASED EUROTEXTIL.CZ

Logo firmy

Podlahy BRASED BRNO -vinylové podlahy lepené, vinylové plovoucí zámkové podlahy, koberce PVC, Flotex, Sarlon. Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava.

www.podlahy-brased.cz

HYUNDAI MOTOR MANUFACTURING CZECH, s.r.o. (HMMC)

Logo firmy

Hyundai Motor Manufacturing Czech, s.r.o. (HMMC) je první výrobní závod Hyundai v Evropě a patří k těm nejmodernějším automobilkám. V České republice působí více než 10 let. Za úspěchy společnosti stojí především lidé, kteří ji svou pílí a maximálním úsilím posunují stále dál.

www.hyundai-motor.cz

SRUBY PACÁK s.r.o.

Logo firmy

Sruby Pacák s.r.o. tradiční výrobce srubů a roubenek, který se specializuje na stavby z masivního dřeva, zahradní nábytek a jiné drobné výrobky ze dřeva.

www.srubypacak.cz

GriffTec s.r.o.

Logo firmy

     Firma zabývající se výrobou stojanů a komponentů na podporu prodeje zboží, výrobou drátů, výrobou plechů, jeklů, trubek. Zabývající se kovovýrobou a práškovým lakováním. Klub Stonožka Ostrava moc děkuje za podporu.

www.grifftec.cz

Nadační fond Vítkovice steel

Logo firmy

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL byl zřízen za účelem podpory dlouhodobého rozvoje Moravskoslezského kraje, a to
zejména projektů ze sociální oblasti, kultury, vědy a vzdělávání, zdravotnictví a sportu. Děkujeme za podporu Klubu Stonožka Ostrava

www.vitkovicesteel.com/stranky/nadacni-fond

UNIONSTEEL S.R.O.

Logo firmy

Mezi naše hlavní činnosti patří zpracování železného šrotukovových odpadů, barevných kovů a nerezového šrotu.. Děkujeme za podporu našeho Klubu Stonožka Ostrava.

www.unionsteel.cz

Avian

Logo firmy

Avian- s citem pro chuť. Výroba majonéz a studených emulgovaných omáček.

Klub Stonožka Ostrava moc děkuje za vstřícnost a podporu.

www.majoneza-avian.cz

Import Car s.r.o.

Logo firmy

Společnost IMPORT CAR s. r. o. se zabývá již přes 12 let dovozem a prodejem automobilů. Svým zákazníkům nabízíme vysoký standard prodeje, služeb a individuální přístup.

ww.import-car.cz

MAYER CZ, spol.s r.o.

Logo firmy

Výrobce rostoucích židlí a rostoucích stolů do dětských pokojů je na českém trhu již 25 let a zaměřuje se na ergonomicky zdravé sezení pro předškoláky, školáky a studenty. Děkujeme za podporu našeho klubu Stonožka Ostrava.

 

www.mayer.cz

Měřicí technika Morava s.r.o.

Logo firmy

Lokální dodavatel věděckých přístrojů a měřící techniky. Děkujeme za podporu našeho Klubu Stonožka Ostrava.

www.mt-m.eu

PNEUWORLD SERVIS s.r.o.

Logo firmy

 Prodej a servis pneumatik. Děkujeme za podporu.

http://www.hitpneu.cz/

RC TRADING

Logo firmy

Firma RCTrading, s.r.o. byla založena v roce 2001 v Českém Těšíně. Zabýváme se od počátku mezinárodním obchodem se zemědělskými komoditami. Děkujeme za podporu.

www.rctrading.cz

BIKERPARKITEC s.r.o.

Logo firmy

Firma zabývající se výrobou speciálních modulárních pumptrackových drah pro kola, koloběžky, skateboardy a kolečkové brusle. Děkujeme za podporu.

Strojírna Novotný s.r.o.

Logo firmy

Strojírna Novotný s.r.o. je strojírenská společnost, která se specializuje na výrobu svařenců, nakladačů a vyvážecích souprav. Děkujeme za podporu.

www.loader.cz

Kardiologická poradna Kladno s.r.o. - STAŇKOVÁ VĚRA MUDr.

Logo firmy

Moc děkujeme za podporu našeho klubu.

Bubík Pavel

Logo firmy

Společnost Pavel Bubík je tradičním dodavatelem garážovýchprůmyslových vrat, vjezdových bran a stínící techniky. Děkujeme za podporu.

www.bubik-vrata.cz

UHER COMPANY

Logo firmy

UHER COMPANY je předním výrobcem a dodavatelem florbalových a hokejbalových mantinelů, víceúčelových hřišť, badmintonových kurtů a sportovních povrchů. Děkujeme za podporu.

http://www.uhercompany.cz/

J.t.o. System, S.r.o.

Logo firmy

Firma J.T.O. System, s.r.o. se již více než 20 let zabývá vývojem, výrobou a prodejem zařízení pro detekci plynu. Děkujeme za podporu

http://www.jto.cz/

ALTIN JM GROUP, s.r.o.

Logo firmy

Společnost Altin JM Group, výrobce produktů značek InTaste a Vitamax, je ryze českou výrobně obchodní společností. Děkujeme za podporu.

www.intaste.cz

Luboš Vymazal

Logo firmy

Děkujeme za podporu klubu Stonožka Ostrava

BERNDORF BÄDERBAUM s.r.o.

Logo firmy

Česká společnost BERNDORF BÄDERBAU s.r.o. dodala stovky bazénů, vířivých bazénů apod.. Navrhla nové tvary atrakcí pro relaxaci a odpočinek, přizpůsobuje  bazény novým evropským bezpečnostním a hygienickým normám, vylepšuje design výrobků. Děkujeme za podporu.

www.berndorf-bazeny.cz

NetDIRECT

Logo firmy

čEská softwarová společnost zabývající se tvorbou e-shopových, SaaS a portálových řešení, tvorbou webových stránek a online marketingem. Děkujeme za podporu.

www.netdirect.cz

Zem. spol. Bukovno s.r.o.

Logo firmy

Děkujeme za podporu klubu Stonožka Ostrava

LOMAX

Logo firmy

Jsme největší český výrobce garážových vrat, rolet a žaluzií. Děkujeme za podporu

www.lomax.cz

MEDAX SYSTEMS s.r.o.

Logo firmy

SmartMEDIX je dynamický modulární informační systém pro zdravotnická zařízení s řadou inovativních prvků, intuitivním ovládáním... Děkujeme za podporu.

www.medax.cz

Margita Hrušková

Logo firmy

Děkujeme moc za podporu našeho klubu.

MUDr. Jiří Novosad

Logo firmy

Děkujeme za podporu našeho klubu.

Milan Matějíček

Logo firmy

Děkujeme za podporu našeho klubu.

MUDr. Dana Smítková

Logo firmy

Děkujeme za podporu našeho klubu.

AgDent s.r.o.

Logo firmy

Naším cílem je přirozeně vypadající úsměv a spokojenost pacienta. Chceme Vám zajistit komplexní léčbu ve všech odvětvích stomatologie. V oblastech chirurgie, implantologie a parodontologie ošetřujeme i pacienty doporučené ke specializovanému ošetření kolegy z jiných ordinací.Děkujeme za podporu.

www.agdent.cz

MG Odra Gas, spol. s r. o.

Logo firmy
 
Společnost MG Odra Gas, spol. s r.o. je výrobcem technických, medicinálních a potravinářských plynů. Děkujeme za podporu.

 

 

www.mgog.cz

Schülke CZ, s.r.o.

Logo firmy

Hygiena rukou a všeobecná hygienická opatření jsou nejdůležitějšími preventivními opatřeními, která vás ochrání před infekcí. Děkujeme za podporu.

www.schuelke.com

EMPECO Office

Logo firmy

Dodavatel Kompletního řešení pro vaši kancelář. Děkujeme za podporu.

www.empeco.cz

ČIPOS Ostrava a.s.

Logo firmy

Společnost ČIPOS Ostrava a.s. se zaměřuje na provádění bezvýkopových oprav trubních vedení, sanaci betonových konstrukcí a speciální stavební činnosti včetně injektáží. Zajišťuje čištění průmyslových, kanalizačních a dešťových potrubí, monitorování potrubí kamerovými systémy, tryskání vysokotlakým vodním paprskem. Děkujeme za podporu.

www.ciposostrava.cz

3E PROJEKT a.s.

Logo firmy

Mezi hlavní obory činnosti 3E PROJEKT, a.s. patří provozování gastronomických zařízení jak franšízového, tak zcela unikátního typu, správa, pronájem a obchod s realitami, nové technologie, provozování zábavních zařízení nebo fúzování dalších společností.

www.3eprojekt.cz

Česko-slezská výrobní a.s.

Logo firmy

Česko-slezská výrobní, a.s. je výrobní závod CONTAINEXu. Finanční zázemí mateřské společnosti, která je součástí mateřské skupiny WALTER GROUP, zajišťuje odpovídající bonitu i výrobnímu provozu a umožňuje soustředit se na to podstatné, tedy na výrobu kontejnerů vysoké kvality s optimálním lakováním.Děkujeme za podporu našeho klubu Stonožka Ostrava.

 

 

www.csv.cz

GANSA a.s.

Logo firmy

Jsme akciovou společností holdingového typu, která sdružuje skupinu dceřiných společností působících v oblasti prodeje kosmetických výrobků, výroby a výstavby dřevostaveb, finančním i ekonomickém sektoru a automobilovém trhu. Děkujeme za podporu našeho klubu.

www.gansa.eu

Velehradské vinice - VÍNO HRUŠKA

Logo firmy

Velehradské vinice nabízejí nejen kvalitní moravské víno a čerstvé delikatesy, ale i krásný prostor k posezení s rodinou a přáteli.

Děkujeme za podporu našeho klubu Stonožka Ostrava

www.velehradskevinice.cz

PRAGOECON consulting

Logo firmy

Naše společnost PRAGOECON Consulting, s.r.o. působí na trhu již od roku 2001, a zaměřuje se na outsourcing kompletního vedení účetnictví, mzdové a personální agendy, stejně jako na účetní a daňové poradenství. Děkujeme za podporu našeho klubu Stonožka Ostrava

www.pragoecon.cz

NOVASERVIS spol. s r.o.

Logo firmy

NOVASERVIS je přední výrobce českých vodovodních baterií a koupelnových doplňků (METALIA) nejen v České republice, ale také ve střední a východní Evropě.Děkujeme moc za podporu našeho Klubu Stonožka Ostrava.

www.novaservis.cz

EKOLPAL s.r.o.

Logo firmy

Firma zabývající se již od roku 2003 zateplováním a revitalizacemi panelových domů, obytných a průmyslových budov, půdními vestavbami a střešními nástavbami. Děkujeme za podporu našeho klubu Stonožka Ostrava

www.ekolpal.cz

Vodotech spol. s r.o.

Logo firmy

Společnost Vodotech poskytuje odborný servis vodoměrů v rámci autorizovaného metrologického střediska (opravy, ověřování, prodej), dálkové odečty vodoměrů a komplexní služby akreditované vodárenské laboratoře.

www.vodotech.cz

ReSpol s. r. o.

Logo firmy

Provádíme kompletní výstavby a rekonstrukce průmyslových objektů. Moc děkujeme za podporu našeho klubu Stonožka Ostrava.

respol.net

Vojenský výzkumný ústav s. p,

Logo firmy

Uvědomujeme si naši společenskou odpovědnost a nezapomínáme na potřebné okolo nás. Podporujeme různorodé projekty a organizace, které odvádí cennou práci v různých oblastech. V roce 2023 navazujeme na dřívější podporu klubu Stonožka Ostrava, pomáhajícího hendikepovaným dětem, poskytnutím finančního daru ve výši 10 000,- Kč. Záznamy z tvorby dětí ve výtvarné, keramické a truhlářské dílně jsou k vidění na https://youtu.be/heksdgi-ZBg https://youtu.be/Cd40KdEklmQ  https://youtu.be/HFeAQPkjN-A.

www.vvubrno.cz

Prefa Brno

Logo firmy

Jsme předním výrobcem betonových stavebních dílců v České republice. Specializujeme se na dodávky kvalitních výrobků z betonu, železobetonu a předpjatého betonu a poskytování služeb souvisejících s dodávkami našich výrobků pro širokou oblast stavebnictví. Děkujeme za podporu našeho klubu Stonožka.

www.prefa.cz